Głośnik Bluetooth 10W z Radiem FM, Karaoke, Powerbankiem i SD/USB
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 125.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 125.00
✅ Umożliwia odtwarzanie czystego dźwięku w najpopularniejszych formatach (MP3, WMA, WAV).
✅ Wyposażony w standardowy odtwarzacz muzyki wykorzystujący dodatkowe gniazda rozszerzeń takie jak np. Bluetooth, AUX, port USB oraz slot kart pamięci microSD/TF.
✅ Urządzenie posiada również radio FM o standardowym zakresie częstotliwości, wraz z funkcją automatycznego wyszukiwania i zapisywania stacji radiowych.
✅ Głośnik jest całkowicie bezprzewodowy (ma wbudowany akumulator, który możesz naładować nawet z użyciem powerbanku bądź zwyczajnej ładowarki).
✅ Dzięki wygodnemu uchwytowi możesz je łatwo przenieść w dowolne miejsce bądź nosić je ze sobą.
✅ Kolumnowa konstrukcja głośnika ułatwia wydobycie z głośników czystego dźwięku o odpowiedniej tonacji i wysokiej nośności!
✅ Wbudowany ergonomiczny panel kontrolny (na froncie urządzenia), sprawia że użytkowanie głośnika jest niezwykle proste.
✅ Czytnik kart SD (TF) oraz standardowy port USB - które dają możliwość odsłuchu muzyki z zewnętrznych źródeł!
✅ Wejście liniowe AUX 3,5 mm (miniJack), umożliwiające np. podłączenie dodatkowych słuchawek.
✅ Wejście mikrofonowe 6,3 mm (Jack), umożliwiające podłączenie mikrofonu do karaoke.
✅ Dodatkowe złącze DC 5V (USB-C), umożliwiające podłączenie urządzenia do zasilania oraz jego ładowanie! Wystarczy do tego nawet zwyczajny powerbank bądź ładowarka dające na wyjściu prąd o napięciu 5V!
✅ Wbudowany moduł Bluetooth o zasięgu aż do 10 metrów! Zapewnia kompatybilność z dowolnym urządzeniem odtwarzającym muzykę (MP3, MP4, smartfony i tablety)!
✅ Obsługuje wszystkie popularne formaty audio, takie jak MP3, WAV czy WMA!
✅ Radio FM z wbudowaną anteną oraz funkcją automatycznego wyszukiwania i zapisywania stacji radiowych!
✅ Możliwość odtwarzania MP3 dzięki zastosowaniu czytnika kart SD (TF) oraz portu USB!
✅ Wbudowany akumulator o dużej pojemności oraz wygodny uchwyt na górze urządzenia umożliwiają organizowanie imprez w plenerze albo w miejscach bez stałego dostępu do prądu elektrycznego z sieci!
✅ Dodatkowy uchwyt na górze urządzenia znacznie ułatwia jego przenoszenie!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Aptel |
| Model | inny (ZS53) |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Wysokość produktu | 29 cm |
| Głębokość produktu | 22 cm |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 10 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pasmo przenoszenia | 280-16000 Hz |
| Kod producenta | System Audio Hifi Przenośny Radio kuchenne |
| Złącza | czytnik kart pamięci, minijack 3,5 mm, USB, AUX |
| Funkcje | funkcja karaoke, odtwarzanie plików audio, radio FM, sterowanie za pomocą smartfona |
| Indeks | VXN9SN-5IZI5YWD01 |